Twilight-New moon-Eclipse-Breaking Dawn Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı

3 posters
YazarMesaj
bengissu
Moderatörler
Moderatörler
bengissu

Rep puanı : 7
Lakap : BeNg

Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı Empty
MesajKonu: Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı   Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 4:22 pm

Dazed, Kristen Stewart’ı paparazzilerin bakışlarından kurtarmak ve onunla şöhretle başa çıkması ve Twilight Saga haricindeki hayatı hakkında yalnız konuşmak için L.A.’e gitti. Ayrıca fotoğrafçı David Benjamin Sherry ve stilist Katie Shillingford, Kristen’le rengarenk bir fotoğraf çekimi yaptılar ve Dazed Digital bu çekimden dergide yayınlanmayan ekstra çekimler aldı. Çekimde, Sherry “Twilight’ı daha önce hiç izlemedim ama Kristen’ın bir sürü fotoğrafını inceledim. Patrick Nagel’ın portrelerinden esinlendim. Aklıma genç Jodie Foster veya Winona Ryder’ı getirdi. Gelişen bu genç aktrisi tanımanın yeni bir yolunu canlandırmaya çalıştım,” diye konuştu.

İşte Kristen’ın Jake Scott’ın gelecek filmi Welcome to the Rileys’deki rolüyle ilgili kapsamlı olarak konuştuğu röportajdan bir alıntı.
Kristen Stewart röportajının tamamı için yarın Dazed’ın Eylül sayısına göz atın.

Dazed Digital: Büyük bir yıldız olma yolunun ortasındasın. Şu anda bu kapının dışında bir kamyon dolusu paparazzi var.
Kristen Stewart: Evet, ama bunun hakkında çok fazla düşünemezsin, çünkü çok fazla düşünürsen bu çok tuhaf ve olağanüstü bir hayal dünyası gibi. Şöyle düşünürsün: '300 insanla sabahın 3’ünde hangi anlamsız şeyi yapıyoruz biz? Başka insanlar gibi gözükerek hangi kahrolası işi yapıyoruz?'

DD: Paparazzi olayı sadece Twilight’tan beri var, doğru mu?
Kristen Stewart: Evet Twilight’tan beri. Dışarda olmalarının tek sebebi Twilight. İnternetten – Twitter’dan – nerede olduğumu buldular. Herhangi bir zamanda nerede olduğumu bilmek isteyen birinin Twitter’a bakması yeterli, bu çok rezalet!

DD: Joan Jett’i oynamanın Twilight’tan çok farklı bir deneyim olduğunu varsayıyorum?
Kristen Stewart: Çok daha eğlenceli. Joan en büyük asi. Kendi plak şirketini kuran ilk kadındı. Herkes the Runaways’ten sonra onu yok saydı ve “Afedersin, senin gösterişin sona erdi,” dedi. O da “Hayır, insanların hala duymak istedikleri gibi mesajım aynı şekilde devam ediyor,” dedi. Ondan önce hangi kahrolası insan bunu yaptı? Müzik endüstrisi acımasız. Bir kere yeni bir akım, bir müzik türünün patlaması oldu mu, herkes çoğunluğa katılıyor ve ona benzemeye çalışıyor, bu yüzden diğer grupların birçok rezil taklitleri var. Ayrıca herkesin de rezil taklitleri var!

DD: Eminim ki kendini birden fazla yönden bu rolle özdeşleştiriyorsundur. Film ve müzik endüstrisi birbirlerinden o kadar ayrı değiller.
Kristen Stewart: Evet, bu konu üzerinde çalışmak müthiş. Son zamanlarda birçok büyük rol oynadım. New Orleans’da henüz bir film yaptım – ve 16 yaşında sokak çocuğu bir fahişe striptizciyi oynadığımdan bu komik gelecek – ama şimdiye kadar kendimi çoğunlukla özdeşleştirdiğim tek film. 5 yaşındaki birinin duygusal dengesine sahip bir çocuğu oynuyorum, belli bir noktada ayrı tutmak zorunda olduğu kendi küçük dünyasında yaşıyor. Onun gibi birçok insan gibi tam olarak hayatın köşesinde olmadığı bir noktada. New Orleans’da onun gibi birçok insanla tanıştım ve bu işi uzun zamandır yapan insanlarla konuştum.
Onlar ölmüşler. Bunu söylemekten nefret etsem de içlerinde ölü olan bir parçaları var ve bu parçaya rağmen hala mutlu bir hayat ya da her neyse yaşayabilmeleri çok üzücü. Yani oynadığım kız ölü değil, hala bütünüyle duruyor. Sadece gerçekten kırgın ve toparlanmak zorunda ve bunu yapacak adama ihtiyacı var. James Gandolfini kızının kaybına üzülen ve kendi içinde de ölü olan bu tesisatçıyı oynuyor. Kız, 8 yıl sonra kızı ortaya çıkmış gibi hisseden bu adamın uyanışının ve sonrasında karısıyla yeniden birleşmesinin katalizörü gibi bir şey oluyor. Kendi sorunları onlarınkinden daha büyük olan bu basit ve tamamen çocuk olan kız, onların hayatlarına devam edebilecekleri bir yere gitmelerine yardım eden biri olup çıkıyor. Bu, bugüne kadar bir filmde kazandığım en mükemmel deneyimdi. Ekipteki herkes zor bulunur insanlardı ve bu en mükemmel ekipti. Jake Scott, yönetmen, Ridley Scott’ın oğlu. Her nedense bütün gün düşünmeden duramadım. Şimdi, unutmayın ki harika yetiştirildim, ama bu karakterin ne hissettirdiğini biliyorum. Bu gerçekten zordu. Ama onlar gerçekten eğlenceli ve bundan olabildiğince faydalanıyorlar. Gerçekten mükemmel karakterler.

DD: Aktris olmanın en iyi yanı bu mu, bunun gibi rollerde oynamak mı?
Kristen Stewart: Bu ve ayrıca çok fazla şaşılacak insanla tanışıyorum ve arkadaşlarımla işe başlıyorum.

DD: Başka bir şey yapmak için istek duyuyor musun?
Kristen Stewart: Bunun doğal olarak sadece filmlerde oynamaktan başka bir şeylere dönüşeceğini biliyorum. Ne halt yapacağımı bilmiyorum. Kahrolası bir şeyler yazıyorum ya da her neyse. Kendi arkadaşlarımla kendi filmlerimi yapacağım elbette, ve onlarda sadece oynamayabilirim. Ama gerçekte? Bunu seviyorum, yaptığımı seviyorum, ve yaptığım iş hakkında böyle hissedersem, kesinlikle bunu yapmaya devam edeceğim. Bu hissim bitebilir, ama o zamana kadar sadece yazacağım, filmler yapacağım, müzik yapacağım.

Kaynak: Dazed Digital
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep puanı : 5
Lakap : Pınar Cullen

MesajKonu: Geri: Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı   Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:28 pm

paylaşım için saol +rep
http://teamtwilight.vampire-legend.com
bengissu
Moderatörler
Moderatörler
bengissu

Rep puanı : 7
Lakap : BeNg

MesajKonu: Geri: Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı   Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı Icon_minitimePerş. Ağus. 27, 2009 11:29 pm

önemsiz canım bu arada teşekkürler
d&d
co-admin
co-admin
d&d

Rep puanı : 6
Lakap : d&d

MesajKonu: Geri: Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı   Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı Icon_minitimeCuma Ağus. 28, 2009 12:44 am

paylaşım için saol canım

Dazed Digital Kristen Stewart Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart
» Kristen Stewart kariyeri
» kristen stewart 9 haziran
» Kristen Stewart Hakkında Bilinmeyen 10 Şey