Twilight-New moon-Eclipse-Breaking Dawn Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Türkiye

AnasayfaKapıGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti!

2 posters
YazarMesaj
d&d
co-admin
co-admin
d&d

Rep puanı : 6
Lakap : d&d

Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti! Empty
MesajKonu: Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti!   Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti! Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 2:18 pm

Alacakaranlık serisinin 4. kitabı Şafak Vakti’nin çekileceğine dair hep olumlu bilgiler almış olsak da, şimdiye kadar bu konuda resmi bir açıklama yapılmamıştı. Ve Summit Entertainment’tan bir yetkili Tutulma filminin Robert Pattinson ve rol arkadaşlarını göreceğimiz son film olmayacağını onayladı.

Temsilci, “Hayranlar bizim Şafak Vakti’ni beyazperdeye taşımak için Stephenie Meyer ile bir çalışma yaptığımızı bilsinler. Yaratıcılıkla ilgili her işte olduğu gibi bunda da ilerleme kaydetmek zaman alıyor. Biz herşeyin doğru şekilde yapıldığından emin olmak istiyoruz.” dedi.
Ve bu Alacakaranlık hayranlarının bildiği üzere, Şafak Vakti’nin müstehcen bölümlerini düzenlemek anlamına gelebilir.
Alacakaranlık / Yeni Ay ve Tutulma filmlerinin senaristi Melissa Rosenberg geçtiğimiz Nisan ayında bir konuşmasında, “Hayranlarımız küçük yaş aralığındalar ve ben onların ekranda şiddet veya kan görmelerine gerek olmadığını düşünüyorum.” demişti.
Kanlı olsun veya olmasın Kristen Stewart geçtiğimiz Mart ayında onunla yapılan bir söyleşide şu açıklamaları yapmıştı:
“Hepimiz dördüncü filmin çekileceğini umuyoruz. Ben hayranların filme olan ilgilerinin azalmayacağından eminim. Dördüncü filmin tek çekilmeme nedeni, insanların birden Alacakaranlık serisi ile ilgilenmeyi kesmeleri olur ki, ben gerçekten böyle bir durum yaşanacağına inanmıyorum.”
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep puanı : 5
Lakap : Pınar Cullen

Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti! Empty
MesajKonu: Geri: Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti!   Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti! Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:56 pm

çeksinler oleyy yuppi =))

ama haklılar bikaç sahne düzeltilme (kitabı okuyan bilir) =)

vede fanlar çogu 12-25 arası degişiyor belki 12den küçükte vardır ben 25-26 yşndan byk fan görmedim Smile

ah ah çeksinler :DD
http://teamtwilight.vampire-legend.com

Breaking Dawn (Şafak Vakti)’nin çekileceği kesinleşti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Breaking Down - Şafak Vakti Kitap Açıklaması Ve Kapak Anlamı
» breaking dawn:filmden ne haber??
» Breaking Dawn Hakkında Özel Ayrıntılı!!